Zareklamuj się / SPAM

Witam, witam. Powiedziałabym "dzień dobry", ale to zależy dla kogo. 
Jak niektórzy doskonale wiedzą, tutaj jest miejsce na reklamowanie Waszych blogów, stron, opowiadań na wattpadzie i tak dalej.
JEDNAKŻE większość z Was, szanowni czytelnicy, liczy na jakiś odzew z mojej strony, prawda? Sama kiedyś zaczynałam, nadal nie jestem super znana i w teorii powinnam się reklamować. Rozumiem,  każdy z nas chce, aby jego wypociny zostały przeczytane, a reklama dźwignią handlu. 
Tutaj, moi kochani, zaczynają się schody. Nie czytam wszystkiego. Jak każdy mam swoje upodobania, więc może zaznaczę od razu:

1) Chętnie zajrzę na: wszelkie blogi o tematyce fanfiction (głównie książkowe), opowiadania autorskie (głownie o tematyce fantasy), ocenialnie, recenzowiska, blogi poświęcone książkom;

2) Nie interesują mnie: blogi o mandze i anime (oglądałam naprawę nieliczne, jednak możesz próbować szczęścia),  fanfiction o celebrytach (np. Selenie Gomez) i sportowcach.

Jeżeli kategoria, pod jaką podlega twój blog nie została wymieniona w żadnym z podpunktów – droga wolna, pisz, być może zyskasz wiernego czytelnika.

Zamieszczone poniżej komentarze są sprawdzane i co jakiś czas systematycznie usuwane. 

1 komentarz:

 1. Cześć, mugolu!

  Pofatygowałem się tu specjalnie dla Ciebie, więc wręcz każę Ci przeczytać MOJĄ historię. Poznasz nie tylko wydarzenia, w których dochodzę do władzy nad światem, ale też wiele sposobów uwodzenia. Między innymi Granger, co już samo w sobie jest cholernym wyzwaniem, ale czegóż się nie robi dla Szakala?

  Musisz wejść na bloga melodie-duszy.blogspot.com, kliknąć na opowiadanie Kto pierwszy powie „kocham” – przegrywa i koniecznie przeczytać. W przypadku olania tej wiadomości, pamiętaj, znajdę Cię. I to wcale nie jest groźba. Malfoyowie nie mają w zwyczaju grozić (a szczególnie nie na ogólnodostępnych stronach). Mogę Ci zapłacić. Sto galeonów to dobra cena?

  Oby do zobaczenia, mugolu,
  Draco Malfoy

  OdpowiedzUsuń