Zareklamuj się / SPAM

Witam, witam. Powiedziałabym "dzień dobry", ale to zależy dla kogo. 
Jak niektórzy doskonale wiedzą, tutaj jest miejsce na reklamowanie Waszych blogów, stron, opowiadań na wattpadzie i tak dalej.
JEDNAKŻE większość z Was, szanowni czytelnicy, liczy na jakiś odzew z mojej strony, prawda? Sama kiedyś zaczynałam, nadal nie jestem super znana i w teorii powinnam się reklamować. Rozumiem,  każdy z nas chce, aby jego wypociny zostały przeczytane, a reklama dźwignią handlu. 
Tutaj, moi kochani, zaczynają się schody. Nie czytam wszystkiego. Jak każdy mam swoje upodobania, więc może zaznaczę od razu:

1) Chętnie zajrzę na: wszelkie blogi o tematyce fanfiction (głównie książkowe), opowiadania autorskie (głownie o tematyce fantasy), ocenialnie, recenzowiska, blogi poświęcone książkom;

2) Nie interesują mnie: blogi o mandze i anime (oglądałam naprawę nieliczne, jednak możesz próbować szczęścia),  fanfiction o celebrytach (np. Selenie Gomez) i sportowcach.

Jeżeli kategoria, pod jaką podlega twój blog nie została wymieniona w żadnym z podpunktów – droga wolna, pisz, być może zyskasz wiernego czytelnika.

Zamieszczone poniżej komentarze są sprawdzane i co jakiś czas systematycznie usuwane. 

3 komentarze:

 1. Cześć, mugolu!

  Pofatygowałem się tu specjalnie dla Ciebie, więc wręcz każę Ci przeczytać MOJĄ historię. Poznasz nie tylko wydarzenia, w których dochodzę do władzy nad światem, ale też wiele sposobów uwodzenia. Między innymi Granger, co już samo w sobie jest cholernym wyzwaniem, ale czegóż się nie robi dla Szakala?

  Musisz wejść na bloga melodie-duszy.blogspot.com, kliknąć na opowiadanie Kto pierwszy powie „kocham” – przegrywa i koniecznie przeczytać. W przypadku olania tej wiadomości, pamiętaj, znajdę Cię. I to wcale nie jest groźba. Malfoyowie nie mają w zwyczaju grozić (a szczególnie nie na ogólnodostępnych stronach). Mogę Ci zapłacić. Sto galeonów to dobra cena?

  Oby do zobaczenia, mugolu,
  Draco Malfoy

  OdpowiedzUsuń
 2. Chcesz aby twoje opowiadanie zostało zauważone przez większą ilość ludzi? Tak? My też! Dlatego staramy się zebrać jak najwięcej opowiadań błąkających się w blogsferze!

  Zapraszamy na nasz spis blogów z opowiadaniami!

  https://nasz-spis-opowiadan.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Witaj!
  Czy wiesz, że Katalogowo to jeden z najstarszych funkcjonujących katalogów blogowych? Przyjmujemy blogi z każdej platformy, oferując szereg możliwości, w tym przede wszystkim reklamę samego opowiadania oraz najnowszych rozdziałów.
  Po dołączeniu do Katalogowo można również:
  → zgłaszać nowe rozdziały do ankiety na „Rozdział miesiąca” (zakładka „Wasze nowości!”);
  → brać udział w bieżących wydarzeniach, losowaniach, konkursach i grach poszukiwawczych, dzięki którym można trafić do „Polecanych”.
  Szczegóły naszej oferty oraz informacje, jak z niej korzystać, znajdziesz w zakładce „Nasza oferta”.
  Ewentualne pytania prosimy zostawiać w zakładce „Poprawki, pytania, sugestie”. Z wielką radością rozwiejemy wszelkie wątpliwości i pomożemy w korzystaniu z dostępnych opcji. :)
  Wpadnij i przywitaj się, a może znajdziesz u nas coś dla siebie. :)
  Serdecznie zapraszam
  Ayame
  Katalogowo

  OdpowiedzUsuń